Четвертий Spring Solitude пройде в клубі Volume

Spring Solitude Evening-4 – це тематичний вечір похмурої, атмосферної та важкої музики у виконанні кращих українських команд.

Місце: Volume Club. Гарматна вулиця, 26/2, Київ
Дата і час: 4 травня, 18:30
Вартість квитків: від 150 грн.
Зустріч на Facebook: https://www.facebook.com/events/1906781949332335

NO

Відвідувачі Winter Solitude Evening вже мали змогу оцінити весь потенціал цієї команди. Безкомпромісне звучання, надривний вокал, атмосфера відчаю та жаху — все краще, що можна очікувати від досвідчених учасників кращих doom та black гуртів Києва.

Mother Witch & Dead Water Ghosts

Проникливий та гіпнотичний вокал – це перше, що спадає на думку при згадуванні цієї одеської команди. Якщо ви не боїтеся привидів, якими керує мама-відьма, то це ще один привід не пропустити виступ Mother Witch & Dead Water Ghosts на Spring Solitude Evening.

Odradek Room

Odradek Room – це унікальна для східноєвропейської сцени група, що грає прогресивний doom metal. У жовтні вийшов другий реліз колективу ‘A Man of Silt’, головною темою якого є пошук природи особистості в буддистському значенні цього слова, про абстрактну подорож людини з небуття у небуття. На Spring Solitude Evening альбом буде зіграно повністю.

OwlCraft

OwlCraft – one-man проект з Черкас, що грає сирий та атмосферний black metal. Похмурі рифи створюють гіпнотичний ефект, переносячи слухачів у глибину засніжених древніх лісів, де володарює дух мудрої та жорстокої Великої Сови.

Kasu Weri

Kasu Weri добре відомі поціновувачам сладжу. Незважаючи на те, що київський колектив в цьому році відзначає десяту річницю, перший ЕР ‘From Soil To Ashes’ побачив світ лише минулого вересня.

Sleep in Heads

Sleep in Heads – київська progressive/atmospheric rock формація. Група нещодавно випустила перший повноформатний альбом під назвою ‘On The Air’, який вже встиг отримати багато схвальних рецензій у закордонних музичних виданнях.