Чумацький Шлях підірвали автомобіль у новому кліпі “Ламай”

Музиканти зняли «ефектний гостросюжетний бойовик» на пісню “Ламай” з міні-альбому ‘Тисячі Років’, презентованого навесні. Режисером кліпу став відомий український кліпмейкер Віктор Скуратовський.

«Ідея кліпу полягає у постійній боротьбі, як із навколишнім світом, так і з самим собою, і щоб отримати перемогу у цій складній життєвій грі, правила іноді потрібно порушувати», – розповідають учасники гурту.

У кліпі існує постійний конфлікт між музикантами та їхнім вже брендовим образом Kozamonster, який упродовж всього відео грає роль навіженого водія-убивцю на чорному автомобілі Ford Probe 1992 року. У кліпі була застосована справжня піротехніка та вогнемет, яким вокаліст в кінці спалює та підриває свого суперника.

Зйомки кліпу відбувалися на автодромі «Чайка» у Києві та тривали 18 годин. До знімального процесу було залучено близько 30 осіб, враховуючи пожежників, піротехніків та знімальну групу.

«Під час зйомок цього кліпу ми відчули себе справжніми голлівудськими акторами. Вогонь, вибухи, екстремальне водіння та рок-музика – той день ми точно запам’ятаємо надовго. Особливо момент, коли нам потрібно було спокійно іти, а за спиною вибухав автомобіль, і не можна було проявляти жодних емоцій, щоб не
зіпсувати кадр. Чесно кажучи, було трохи страшнувато. У кліпі не обійшлося і без виробничих травм. Був випадок, коли вокаліст Сергій, виконуючи стрибок на капот автомобіля, розбив лобове скло головою. Дуже шкода, що цей кадр не так і не потрапив у кліп», — жартують музиканти.