Чумацький Шлях презентували нову версію синглу “Одинак”

Гурт Чумацький Шлях презентує нову версію своєї раніше оприлюдненої пісні “Одинак”. В акустиці трек був почутий публікою на початку січня і отримав гарячу підтримку слухачів. Тож тепер музиканти вирішили додати важких гітарних рифів і синтетичних звуків до початкового варіанту, в результаті чого “Одинак” отримав нове цікаве змістове наповнення і потужне мелодійне звучання.

«Сенс пісні проникає досить глибоко та розкриває тему внутрішнього стану людини, в який ніхто не може зазирнути. Мова йде про наші сни, тільки там ми завжди наодинці. У цьому схожому на віртуальний світ стані кожен може бути ким завгодно, де завгодно та з ким завгодно, але тільки прокинувшись ми усвідомлюємо, що це була лише ілюзія. Але ніхто не гарантує, що реальність не є таким самим сном…», – розповів вокаліст Чумацького Шляху Сергій Строян.

Сингл “Одинак” був записаний на студії ФДР за участі звукорежисера Ярослава Вільчика. Автором обкладинки для релізу стала Наталка Сойко. Окрім самого синглу, вже за кілька днів музиканти обіцяють презентувати відеокліп на акустичну версію пісні.