Chur: про “Чорного Лицаря” та людську природу

Наприкінці весни херсонський folk metal проект Chur представив композицію “Black Knight”, яку лідер проекту Євген Кучеров називає «суцільною чорною пігулкою суцільного чорного катарсису». Ми розпитали творця про явні та приховані сенси нового релізу, а також про плани на майбутнє.

Трек “Black Knight”, який побачив світ разом із лірик-відео 27-го травня, є своєрідним «результатом карантину» та прагненням вдосконалити саунд альбому ‘Four-faced’, який був випущений кілька місяців тому, перш за все з точки зору звучання барабанів.

Незважаючи на «героїчний» сюжет треку, автор не приховує впливу на лірику актуального політичного контексту та ситуації в країні: «Цей трек через фолкові архетипи лицарів і королів розповідає про людей, якими вони є. Як написав хтось у коментарях, це суцільна чорна пігулка, а я відповів, що вона несе суцільний чорний катарсис. Якщо усвідомити і прийняти сутність людської природи, відмовитися від дитячих уявлень про загальну вдячність і чесність, жити стає легше. І зустрічаючись з поодинокими проявами чеснот, порядності і доброти, ти починаєш їх цінувати. Я вважаю, що це різновид катарсису, який допомагає жити краще».

Із редакцією лірики композицій Chur допомагають Сергій Павлов з проекту Heather Wasteland, а також Keith Fay, лідер відомого ірландського folk metal колективу Cruachan, який додає, що завжди радий допомогти українському гурту: «I was again happy to help out this time. Chur are an awesome band so am happy to help out in any way I can».

Євген Кучеров каже, що також вже має матеріал для майбутніх релізів Chur, хоч і не хоче поки обіцяти новий альбом. Тим не менш, найближчим часом планується до виходу ще одна композиція.

«Також маю у архіві багато монгольських і східних мелодій. Східні залишилися у мене після гри Mount & Blade, до якої я писав неофіційний саундтрек, а монгольські – від Europa Barbarorum. При бажанні можна щось з них зробити».