Cloudless екранізували трек, з якого все починалося

Гурт, чиї саундтреки звучать в серіалах «Школа», реаліті-шоу «Хата на тата» і «Кохання на виживання», випустив яскраве відео на свій перший трек “Starlight” з дебютного альбому ‘Міжсвітами’.

Cloudless – проект Жені Тютюнника, колишнього фронтмена популярної метал-банди ТКН, і Антона Панфілова, барабанщика групи Фiолет. Сьогодні хлопці виклали в мережу lyric video на найперший трек зі свого альбому ‘Міжсвітами’, який побачив світ цієї весни.

«”Starlight” – це, по суті, музика, з якої починалися Cloudless, – коментують самі музиканти. – Дуже важлива для нас пісня. Ми її писали майже два роки і переробляли не менше п’яти разів, в той час як, наприклад, трек “Злітай” з цього ж альбому народився максимум за два-три дні. Чому lyric, а не повноцінний кліп? Ми вирішили, що лірик-відео краще зможе розкрити той посил і емоції, які ми вкладали в трек. Саме слова, які постійно з’являються в кадрі, зможуть вибудувати міст розуміння і співучасті».

Режисирував lyric video Михайло Бабак, хороший друг музикантів, арт-директор одного з департаментів одного українського телеканалу.

Головна ідея відео: справжня любов – вічна. І зовсім не важливо, в якому напрямку тече час.

Зараз Cloudless активно готуються до фестивального літа – гурт вже включений в лайн-ап декількох великих фестивалів. Незважаючи на те, що альбом ‘Міжсвітами’ хлопці випустили зовсім нещодавно, вони вже працюють над новою музикою.

«’Міжсвітами’ – це наш перший альбом, наш дебют, проба пера. Він вийшов дуже різноплановим і абсолютно різним по стилю і звучанню. У групі Cloudless взагалі все дуже дивно і непередбачувано. Чисті збіги і випадковості! Самі того не очікуючи, ми потрапили в серіал “Школа” і на якісь досі невідомі нам радіостанції Польщі. Часто ми не розуміємо, чого очікувати від нового треку, альбому або нас самих!»