Daily Metal і Радіо GARTA тепер на Patreon

Daily Metal розповідає про метал (останні роки – переважно український) з 2012, Радіо GARTA 24/7 транслює важку музику вже більш ніж півтора роки. Але те, що давно є у всіх нормальних проєктів – тобто сторінка на Patreon – дійшли руки зробити тільки зараз.

Тож оскільки ми тепер з Патреоном (лінк на який можна знайти тут), розповімо, чому і для чого це все:

▶️ Підтримка життєдіяльності проєктів. Насправді на те, щоб робити це все, йде купа грошей і часу. Спонсорів не маємо, з реклами не заробляємо, платні рецензії не пишемо, тож вся надія тільки на вас.

▶️ Розвиток проєктів. У нас купа ідей щодо того, що ще можна зробити і втілити, щоб і Daily Metal, і Радіо GARTA охоплювали більше і цікавіше. Ми хочемо запускати нові програми і рубрики, та (див. пункт вище) сил і можливостей часто не вистачає й на підтримку існуючих. Щоб це змінити – потрібна ваша допомога.

▶️ Випуски програм Радіо GARTA. Ви часто питаєте, де їх можна послухати, окрім ефіру, і ось тепер ми маємо відповідь. На нашому Патреоні є опції “На підтримку обох медіа” і “На розвиток обох медіа”, і найближчим часом ми почнемо завантажувати у них наші випуски – почавши із надзвичайно цікавих “Залізної Книги” Ростислава Кузька та “Абетки” ДядьКості, що з Темної Сторони.

▶️ Мерч та квитки на концерти. Ми хочемо, щоб підтримка була взаємним процесом, тож у опції “На розвиток обох медіа” пропонуємо також регулярні оновлення ваших полиць і шаф нашим (і не тільки) мерчем, а також квитки на наші (і не тільки) концерти (коли вони розпочнуться).

Лінк на Patreon тут.

Можна просто, до речі, підтримати нас там кавою 🙂