Daily Metal приєднаються до організації Ostring Metal Contest 2018

На початку року Daily Metal спільно з Kiev Kills представлять метал-конкурс Ostring Metal Contest. У 2018 участь для музичних гуртів буде безкоштовною.

Ostring Contest було започатковано 6 років тому в Румунії з метою розвитку східноєвропейської metal сцени та відкриття нових талантів у важкій музиці. Поступово все більше країн стали брати участь в цьому конкурсі, і ось у 2017 році Ostring Contest в повному обсязі дійшов до України.

Kiev Kills організували національні відбори в Києві, Одесі, Дніпропетровську та Харкові, а також національний фінал, де переможцями стали хлопці з гурту Selector. Вони змогли якнайкраще представити Україну на міжнародному фіналі в Румунії та зайняли перше місце, що стало дуже приємною несподіванкою для всього українського метал ком’юніті!

У цьому році Kiev Kills та Daily Metal продовжують традицію та проводять Ostring Metal Contest 2018.

В конкурсі Ostring Metal Contest 2018 можуть брати участь музичні гурти, що грають «наживо» та співають будь-якою мовою. Для участі в конкурсі приймаються гурти, що грають metal в різних його проявах.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити форму заяви на участь у Ostring Metal Contest 2018: https://goo.gl/forms/nJnizplAXL0yCiWA3

Заплановано проведення відборів у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Полтаві та інших містах. Фінал відбудеться у Києві.

Локальні відбори будуть проведені протягом січня, лютого та березня 2018 року. Національний фінал пройде в квітні 2018 року.

Переможці конкурсу отримають:
– участь у міжнародному фестивалі в Румунії Rock’n’Lasi 2018
– участь у відомому українському фестивалі Тарас Бульба 2018
– та призи від офіційних музичних спонсорів конкурсу.

Контактна інформація: ostringmetalcontest2018@gmail.com

Деталі – на сторінках конкурсу у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/events/1622650147815940/
https://vk.com/ostring_contest_2018