Dark Stage vol. 2 | Арт-паб «Коза», Тернопіль | 20.01.18

20 січня відбувся другий Dark Stage від організаторів Файного Міста. На першому не вдалось побувати, тому від другого багато очікувалось, адже попередній захід набрав багато позитивних відгуків у його відвідувачів. Перш за все звернув увагу на кількість людей в арт-пабі «Коза». В самому закладі людей було достатньо, а в зоні проведення міні-фесту місця бракувало, але ніхто не скаржився.

Уже на початку, коли виступали місцеві Affecting Dissent (Тернопіль), народ утворив коло для слему. Було видно, що гурт тут не випадково і майже з перших нот закрутив сircle pit. Команда справила на мене хороше враження – до того моменту я їх майже не знав і не чув жив’яком.  Відчувається, що вони ще не знайшли своє особливе звучання, але по вірному шляху крокують.

Після невеликої паузи між виступами гуртів, на сцену вийшли Wasted Heroes (Харків). Своїм мелодійним металкором рвали зал, а соліст Ігор Круглик порадував чистим вокалом і не розчарував екстрим-войсом. Гурт відносно молодий, але вартий уваги, і неодноразово це доводив.

Про наближення до сцени Space Of Variations (Вінниця, Київ) було зрозуміло по вітальних оваціях. Хлопці були в доброму гуморі і залюбки виділили декілька хвилин на фото із фанатами.

Банда рвала зал знайомими усім присутнім хітами. Діма Кожухар давав фанам мікрофон підспівувати, підтримував зв’язок з аудиторією до останньої секунди свого виступу. Аудиторія віддячила йому тим, що під кінець підняла соліста на руки. Була жара, вогонь і пекло – в металкорному значенні.

Не менш бурхливо зустріли і гостей з Австралії Error 37. Їх нінтендокор продовжував крутити уже розкручене колесо сircle pit. По обличчях і реакції іноземців на такий теплий прийом було видно, що вони не шкодують про участь у Dark Stage. Люди прийшли сюди по задоволення і його отримали. Як артисти, так і аудиторія покидали зал з новими емоціями.

Організатори постарались, все було як треба і культурно. Тільки з такими темпами відвідуваності доведеться зносити одну стіну і розширювати зал, або шукати альтернативу. Усі випадково почуті коментарі з приводу концерту були тільки позитивні. Файна локація, файне місто Тернопіль і файні люди. Відповідний і результат.