Deathember тур від українських death команд

Київський brutal death metal гурт Schizogen відправився в тур, що охопить шість українських та два турецьких міста. На подіях української грудневої частини, що отримала назву Deathember Tour, компанію їм складуть Orbstruct, Necropsy Defecation, Blood Expectoration та місцеві команди.

Після виступу в рамках харківського фестивалю Sonic Torture 3, Schizogen продовжать тур у Львові, Хмельницькому, Рівному, Житомирі та Києві, а між цим завітають до Анкари та Стамбулу.

На концертах у Львові та Хмельницькому до них приєднається харківський death metal гурт Orbstruct, а у Львові, Рівному та Житомирі – рівненський death metal гурт Blood Expectoration. Хмельницький brutal death metal колектив Necropsy Defecation розділить з гуртами сцену у Львові, Хмельницькому та Житомирі.

Також у різних містах до складу концертів приєднаються місцеві команди Meltide (groove/sludge metal, Львів), Perimortem (blackened death metal, Львів), Hellfound (groove/death metal, Житомир), Hectic (technical death metal, Хмельницький), а хмельницький концерт відзначиться також першим живим виступом проєкту Temple of Torment (satanic old school death metal, Хмельницький).

Тур-дати:

04.12 – Львів, Котельня Ruїn Bar | Подія у Facebook
05.12 – Хмельницький, Монотеатр Кут | Подія у Facebook
11.12 – Рівне, Газотрон | Подія у Facebook
12.12 –  Житомир, Навколокультурний Простір | Подія у Facebook

Титульне фото: Ігор Коротич


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!