Detach випустили кліп до Дня святого Валентина

У День Всіх Закоханих гурт випустив відео на пісню “Bridges” з альбому ‘D.R.A.M.A.’. Кліп зовсім не схожий на все те, що Detach випускали раніше, в кадрі фігурує тільки вокаліст Олексій Веренчік, якому якась блондинка вириває серце. Роль «примари з минулого» виконала Оля Шевченко, добре відома за роллю «рудої» Тані з відомого підліткового серіалу “Школа”.

«У кожного з нас є свої “примари з минулого”, які, здавалося б, і відпустили, але не на сто, а на дев’яносто дев’ять відсотків. Але цього одного відсотка часто досить для того, щоб отруювати тебе зсередини. Непомітно для тебе самого, воно розповзається по організму як метастази раку, ламає твої крила і тягне на дно. У якийсь момент я зрозумів: щоб поставити остаточну крапку – на тисячу відсотків – я повинен прокричати про це максимально голосно. Так, щоб почули всі».

На тему, в чому власне був драматизм і токсичність даних відносин, Олексій Веренчик особливо не говорить.

«Я – чоловік, я ніколи не стану говорити нічого поганого ні про одну жінку. Це недопустимо. Ці відносини закінчилися досить давно, немає сенсу копатися в минулому. Головне, зараз я на тисячу відсотків упевнений, що поставив на них крапку, а минуле нарешті пішло туди, де йому місце. І просто фізично відчуваю, як я можу вільно дихати, і як за спиною виростають крила».

Кліп “Bridges” знімали в грудні, вночі з температурою мінус десять, а знімальний павільйон практично не опалювався. Штучну кров постійно доводилося підігрівати, щоб вона не перетворилася в желе, а сам вокаліст гурту, за його словами, ледве не помер від холоду в одній футболці. Два бутафорських серця зробили з пінопласту. Але сцену вдалося зняти з першого дубля. Всі декорації для “Bridges” створював популярний художник-декоратор Віктор Бучковський.