DETACH випустили новий кліп та готують альбом

Після мовчання довжиною в рік, гурт DETACH 30-го листопада випустить новий повноформатний альбом ‘D.R.A.M.A.’. Напередодні релізу команда представила світу кліп на композицію “Supernova”.

Новий кліп DETACH знятий в стилі 90-х. Музиканти постають в образах супергероїв, які мають певні надздібності, але при цьому не носять безглузді костюми.

«Ідея, як завжди, прилітає несподівано. Просто слухаєш якусь “ліву” музику, і в голові стріляє образ. Мені уявилася картина перехрестя. І шматок асфальту з барабанщиком на ньому, що виривається із землі. Я почав думати, до чого це взагалі. І від цього образу побудувалося все інше. Я подумав про те, що ми постійно робили якісь речі, які самі від себе не очікували. І часто стрибали вище голови. Прагнули вгору. Ось і тут я вирішив це показати за допомогою метафор. Водночас хотілося зробити це все весело якось і стильно. Звідси з’явилася ідея VHS. Знімали все на “зеленці”. Вперше ми стали каскадерами. Нас вішали на стропи, і ми бовталися під стелею. За зйомками це було масштабніше, ніж ми робили раніше», – розповідає фронтмен гурту та режисер відео Олексій Веренчик.

Олексій багато років професійно займається пост-продакшном і є незмінним кліпмейкером гурту. Його студія “HeadShot” співпрацює з популярними музикантами з США і Європи. Свого часу Льоша працював з Eminem, Fall Out Boy, Kelly Clarkson, Chris Brown, Puff Daddy, Busta Rhymes, Azealia Banks. Однією з останніх робіт Олексія був кліп гурту Linkin Park “Good Goodbye”.

Реліз альбому ‘D.R.A.M.A.’ запланований за 30 листопада 2018.

За 2017 рік у гурту зібралася велика кількість демо-версій треків, і це підштовхнуло музикантів засісти за написання альбому. За рік DETACH записали LP, до якого увійшло 15 пісень та 4 композиції з музикою і віршами, які служать поділами в сюжеті альбому.

‘D.R.A.M.A.’ – концептуальний альбом, в якому закладена історія ліричного персонажа. На самому початку альбому – це історія хлопчика, але з кожною піснею ми спостерігаємо його дорослішання, зміну життєвих пріоритетів тощо. Як кажуть самі музиканти: «Альбом зростає і розумнішає з кожним треком. Як жива істота».