Detach зняли «радянський» кліп – найбюджетніший в історії гурту

Detach екранізували ще одну пісню зі свого нового альбому ‘D.R.A.M.A’, який побачив світ у листопаді минулого року. Як і всі попередні відео, кліп “Captain Speaking” знімав фронтмен групи Олексій Веренчік. Не обійшлося без пригод, до яких музиканти Detach, втім, уже давно звикли.

Музиканти зізнаються, що це найбільш бюджетний кліп за всю історію гурту. Вокаліст колективу професійно займається пост-продакшном, у нього є своя компанія Headshot Studio, Льоша співпрацює з ТОП-режисером України Аланом Бадоєвим та західними артистами, такими як Linking Park, Asking Alexandria, Fall Out Boy, Kelly Clarkson, Eminem, Azalia Banks.

«Для того, щоб зняти дійсно хороший кліп, щоб це виглядало яскраво і видовищно, в більшості випадків потрібні чималі гроші. За тисячу доларів красиво не вийде. Я вклав в наші кліпи досить багато фінансів, і в цей раз захотілося зробити щось дуже бюджетне і смішне. Вирішили повернутися в Радянський Союз і стати таким собі совковим бендом», – прокоментував фронтмен.

Бюджет кліпу музиканти не озвучують, кажуть тільки, що жодна річ в кадрі не коштувала дорожче двадцяти гривень.

«Ми з нашим гітаристом Максом Стадником поїхали на секонд-хенд і набрали там прям дуже багато речей різних розмірів, кожна з яких не коштувала дорожче двадцяти гривень – принципово. А светр, який на мені – це взагалі светр мого тата, – розповів Олексій Веренчік. Знайшов у нього в старих речах і, до речі, ледве відвоював для зйомок, тому що, побачивши светр, батько вирішив, що хоче його носити. Ще в кадрі є справжні штани і туфлі з випускних вечорів нашого басиста Бублика! А його друг Єгор зі студії Вареники-Крученики Records притягнув нам купу раритетних мікрофонів – деякі були навіть 1969 року випуску, старі тарілки і ударну стійку. Намагалися максимально повернутися в справжні радянські роки».

Відео “Captain Speaking” знімали на одній з київських студій F2F (там же музиканти, до речі, знімали свою стару роботу “We Are Alive“). Робота над кліпом тривала лише кілька годин. В процесі постраждали туфлі бас-гітариста Руслана Войтовича: «Коли ми закінчили, адміністратори запитали, що робити з горами радянських шмоток? Ми сказали, щоб викидали, спалювали, закагом якось утилізували на свій розсуд. Потім виявилося, що разом із секонд-хендівської горою туфлею незаплановано зникло і цілком собі хороше і улюблене взуття нашого бас-гітариста».

Через використання ненормативної лексики, в останній момент довелося монтувати нову версію відео.

«SMM-спеціалісти порекомендували створити версію з цензурою через жорсткі правил YouTube. Довелося швидко переробляти. Але ми не здивувалися. Насправді, більше боїмося випадків, коли спочатку все йде дуже гладко – значить, десь чекає якась величезна підстава або несподіваний поворот», – сміється фронтмен гурту.