Dimmu Borgir вперше приїде до Києва

До Києва приїздить легенда black metal – гурт Dimmu Borgir представить свій альбом-повернення.

Симфонічний блек-метал-гурт Dimmu Borgir з’явився 1993 року в Норвегії та назавжди змінив світ музики. Після семирічної паузи колектив урочисто повернувся з новим альбомом ‘Eonian’, що вийшов 2018 року на лейблі Nuclear Blast. Символічне воскресіння гурту збіглося з його 25-м ювілеєм.

Зародившися у темних думках трьох сонграйтерів – фронтмена Шаграта, а також двох магів струн – Сіленоса та Галдера, – ‘Eonian’ слідує філософській концепції ілюзорності часу.

«Якщо не дивитися на час із тої перспективи, до якої ми звикли, він не може бути визначеним і тому є ілюзорним, – пояснює гітарист Сіленос. – Є лише “вічне зараз”, на яке й натякає назва альбому. Коли ми подорожуємо між світами баченими та небаченими, сприйняття часу більше не існує, у нього більше немає жодної функції. Наша енергія – це наш смолоскип та наш компас, коли ми йдемо крізь розколи, крізь завісу – коли ми виходимо за межі нашого світу».

Шаграт додає: «’Eonian’ – це втілення ілюзії часу, всього, що існує та буде існувати. Для нас його вихід є 25-річною відміткою Dimmu Borgir, а самим альбомом ми віддаємо шану нашій власній історії та історії норвезького блек-металу».

Перший виступ Dimmu Borgir в Україні відбудеться у столичній Stereo Plaza 27 вересня.

Квитки у продажу з 13.03.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2409270602635601