Discordant System презентували “Відлюдників”

Сєвєродонецька progressive metal формація Discordant System презентувала сингл “Відлюдники” – похмуре фентезі, створене у рамках всесвіту однойменної графічної новели.

Графічна новела “Відлюдники”, над якою працюють Володимир Кузнєцов (вокаліст та басист Discordant System) та Катерина Пархоменко (авторка обкладинки синглу) – це темне кельтське фентезі, дія якого відбувається у Шотландії 16-го сторіччя, але Шотландії, в якій поряд з людьми мешкають усі ті істоти, що власне й складають кельтський міф (здебільшого, темний його бік): слуа, фомори, Беан Ши тощо.

«Це темна, похмура історія, де знайдеться мало місця милосердю і доброті, а як знайдеться, то не серед тих, від кого варто було б на те очікувати. Це історія зради й жаги, відданості та зневіри. Історія, де немає договорів непорушних – бо немає нагороди задовільної, – розповідає Володимир Кузнєцов. – Химерні, таємничі образи, що створює Катерина, є наріжним каменем цієї історії – і суттєвою частиною цього релізу – його візуальним втіленням».

Сингл складається із двох версій одного треку – оригінальної «важкої» та містично інструментальної. У якості запрошеної вокалісти до запису долучилася Олена Лоторєва – фронтвумен heavy metal акту Радиокрест, який нещодавно уклав угоду з Moon Records.

Discordant System – формація з міста Сєвєродонецьк Луганської області, заснована у 2012 році. У 2018 випустили максі-сингл “Орландо” за однойменним романом Вірджинії Вульф.