Discordant System випустили сингл “Абісаль”

«Це абісаль, безкінечна рівнина океанського дна, мертва і темна. Вічний морок панує на ній і жодна з нечисленних істот, що спромоглися вижити тут, ніколи не бачила сонячного світла. Цей світ утворюють пітьма, холод та нестерпний тиск – такий, що іноді на цьому дні утворюються свої водойми, ще більш густі, солоні та холодні, ніж океан навколо».

Так анонсує свою нову роботу progressive metal гурт з Сєвєродонецька Discordant System, що презентував композицію “Абісаль” 28-го лютого.

Реліз побачив світ на усіх стрімінгових сервісах, а за два дні до того був представлений у ефірі українських онлайн-радіостанцій Радіо GARTA і Path of Doom Radio.

«Новий сингл Discordant System – це пісня відчаю і втрати, нескінченної самотності й примарних спогадів минулого, навіки втраченого. Пекельна суміш пост-думових ґрувів та примарних саундскейпів чекає на вас. Але як глибоко ви наважитеся спуститися?» – коментують музиканти.

У якості обкладинки синглу використано малюнок німецького природодослідника Ернста Геккеля, що відомий не лише своїми науковими відкриттями, а й створенням їх надзвичайно естетичних зображень.

“Абісаль” є одним з двох запланованих до релізу на початку року синглів Discordant System. Друга композиція побачить світ у березні і, за словами учасників гурту, стане протилежністю попередній, оскільки є однією зі старих робіт колективу і повністю відрізняється стилістично.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року Discordant System презентували сингл “Відлюдники”, створений у рамках всесвіту однойменної графічної новели.