DMSound #1: Erai, Postulates, Toni Lucifer & Majesty Of Revival

Зібрали деякі цікаві релізи українських команд, які ви могли пропустити. Metalcore у різних видах та трохи традиційного heavy metal, змішаного з progressive.

Київський metalcore гурт ERAI випустив свою першу роботу з новим вокалістом – трек “Ordeal” разом з кліпом. Як кажуть самі музиканти, поява нового учасника змінила загальне звучання колективу. Трек “Ordeal” було створено під впливом творів Говарда Лавкрафта, що, за словами хлопців, пояснює похмуру атмосферу лірики та відеоряду.

Postulates – progressive metalcore колектив з Тернополя – випустив новий трек “Anchorite”. Це друга композиція відносно молодого гурту, що був заснований у 2016 та встиг відзначитися участю у цьогорічному львівському фестивалі Dark Stage, що проходить за ініціативою організаторів Файного Міста.

Ужгородські гурти Toni Lucifer, що намагаються поєднати елементи традиційного heavy metal зі «свіжими ідеями, яких у кожного музиканта часом буває аж надто багато», та Majesty Of Revival (MOR), що за 10 років існування вже випустили три progressive/power metal альбоми на європейських лейблах, якось познайомилися у студії, а через деякий час вирішили записати спільний трек, який і представили на розсуд громадськості наприкінці березня.