DMSound минулого тижня: Jinjer, Karna, Space Of Variations

Три українські відеорелізи, які побачили світ з 30 жовтня по 1 листопада.

30-го жовтня Jinjer випустили новий кліп “Pit Of Consciousness” на композицію з альбому ‘Macro’, який напередодні вийшов на лейблі Napalm Records.

«Це пісня, яку можна застосувати до кожного з нас у гурті. Живучи життям у повному темпі після багатьох років турів, чи ми випадково не впустили когось іншого в нашу свідомість, ставши чужинцями для самих себе? Тримаючись за надію, що ми можемо тримати ці двері зачиненими…», – коментує гурт.

На підтримку альбому Jinjer відправляться у великий тур, який розпочнеться 8-го листопада у Києві та охопить більше 15 країн. Квитки на половину концертів “European Macro Tour” вже розпродані.

1-го листопада гурт Karna представив лірик-відео на новий сингл “Arkan” з майбутнього однойменного альбому, запис якого триває. Автором обкладинки традиційно став відомий івано-франківський художник-мураліст Юрій Пітчук.

«Трек має унікальну фішку:  хоровий спів “хей” та “аркан” був записаний на концертах гурту в Миколаєві та Одесі», – розповідають музиканти.

19 жовтня гурт розпочав тур “Arkan”, який охопить 22 українських міста і триватиме до 8-го грудня.

1-го жовтня Space Of Variations представили відео на новий трек “Razorblade”, який став першим синглом з майбутнього EP. Сам гурт стилістично характеризує майбутню роботу як «коктейль Молотова з похмурої електроніки та метал-рифів».

Музиканти кажуть, що те, що відбувається в кліпі, є метафорою, яку вони описали в епілозі відеороботи: «Гладка поверхня океану розуму оманлива. У його чорній безодні вирують неприборкані течії, а дно встелене уламками думок, про які ти нікому не розкажеш. Адже твоє відображення в них – потворне. І навколо тільки вічність, вічність…»

Більше вітчизняних релізів – у нашій минулій добірці: https://www.dailymetal.com.ua/dmsound-11