DMSound: добірка релізів #13

Музична добірка під чарівним номером «13» сьогодні до ваших послуг. Шість зовсім різних релізів із різних куточків України, серед яких, впевнені, для кожного знайдеться щось цікаве.

‘Four-faced’. Прем’єра цього альбому відбулася на Радіо GARTA, а пізніше ми спілкувалися з Євгеном Кучеровим у рамках програми Daily Metal On Air. Втім, якщо з якоїсь причини ці 11 треків чистого folk metal родом із херсонських степів пройшли повз вас – саме час це виправити.

Колісна ліра, хорові приспіви, похмурі та героїчні історії та навіть басова домра, на якій грають віолончельним смичком – це лише невелика частина того, що чекає на вас у новій роботі Chur, one-man band проекту з Херсону.

Київський гурт Northrend, який визначає свій стиль як neoclassical/pagan black metal, випустив четвертий альбом ‘Unser Blut’ та анімаційне відео на один з його треків.

І поки в мережі точаться дискусії з приводу визначення стилістичної спрямованості творчості колективу, музиканти діляться смисловим посилом композиції та відео до неї: «Жорсткі та неспокойні часи направили творчість гурту в соціальне русло, й емоційне послання “Jordens Blot” стало дуже актуальним. Людина – довершена істота, народжується прекрасною та досконалою, але сучасна цивілізація намагається знищити це, перекроїти на власний, стандартизований спосіб, зручний для управління та маніпулювання».

«І один в полі воїн», – доводить one-man band, людина-оркестр Volver Stone зі своїм новим повноформатником ‘Wasteland’, виданим восени українським лейблом Robustfellow Prods..

Volver Stone – сольний проект житомирського музиканта, учасника гурту Night On Fire (psych stoner rock) Дмитра Бєлова. Нова платівка виконавця складається із 12 треків.

«Якщо минулий альбом був записаний в акустичному форматі у жанрі folk, то цього разу слухачі відкриють “темну сторону” Volver Stone. Платівка ‘Wasteland’ – суміш блюзу, панку та рок-н-ролу. Запис проводився наживо за схемою “щоб звучало, як на виступах”, а це означає шалений драйв, жирнючий фуз та монолітні барабани», – ділиться музикант.

Ми вже також розповідали про цей альбом раніше в ефірі Радіо GARTA. Київський atmospheric/melodic doom metal проект VainturN був створений восени 2017 року. А два тижні тому відбувся реліз їх дебютного альбому, який отримав назву ‘Шлях/The Way’.

«Іноді нам необхідно збитися з дороги, щоб знайти свій шлях у житті», – кажуть музиканти. Про це та інше – їх реліз, що складається із семи треків.

Чи живий ще metalcore?

Хлопці з Миколаївського гурту Eternal Decline не тільки ставлять перед собою це запитання, а й, за власними словами, роблять «свій внесок в просування цього канонічного, але, безумовно, важливого й цікавого для величезної кількості металхедів жанру».

Як у них це виходить – можна оцінити у їх новому синглі “Now and Forevermore”, до якого долучився вокаліст столичного гурту The Hiraeth.

Столичний grunge гурт Eye Tea представив кліп на пісню з актуальною тематикою – трек закликає до боротьби із корупцією. «Ця боротьба повинна бути радикально жорсткою і навіть агресивною. Добро має бути з кулаками», – наголошують музиканти.

До речі, наприкінці листопада у хлопців запланований великий концерт у клубі MonteRay Live Stage.

Більше релізів – у наших минулих добірках.