DMSound: добірка релізів #14

Зима вже почала накривати снігом українські простори. Саме час завершувати розповіді про релізи, випущені восени.

Київська metalcore команда Erai, заснована у 2013 році, у жовтні випустила міні-альбом ‘Verges’ та кліп на одну з композицій. «5 людей – 5 різних історій переосмислення свого життя. Вони всі замкнуті у своєму світі, але й поєднані в той самий час», – коментують ідею кліпа “Agonist” музиканти.

EP став четвертою роботою у дискографії гурту. За словами Erai, з цим релізом вони «виросли і як музиканти, і як гурт».

Львівський гурт Nordfløw представив сингл “Monotonic Days”, у якому можна почути зміни у звучанні колективу – від symphonic metal в сторону більшої легкості. «Осінь – це саме той період, коли хочеться втекти від усіх проблем та щось змінити, тому вихід пісні був запланований на цей період», – діляться музиканти.

Нова хвиля ужгородського death metal. Саме так називає себе гурт Обрій, який 1-го листопада випустив новий міні-альбом ‘У залізних обіймах лещат’, а трохи раніше – дебютний кліп на одну з його композицій.

За словами музикантів, трек “За небокрай” присвячений проблемам людини та суспільства, ситуації, коли навіть живучи звичним життям, почуваєш себе «не у своїй тарілці».

Death groove metal гурт The Blast з Луцька випустив другий міні-альбом Loco Motive’.

Окрім авторських творів, до складу EP увійшла також пісня українських січових стрільців “Ой, у лузі червона калина”, про яку ми згадували раніше. На титульний трек EP хлопці зняли відеокліп з триразовою призеркою чемпіонатів України з пауерліфтингу, про який ми писали в одній з минулих добірок.

Київський symphonic metal гурт I Miss My Death цієї осені презентував новий сингл “Примара”, який став першим студійним релізом колективу за останні два роки.

У пісні музиканти розповідають одну з містичних легенд Києва про відомого лікаря, якого однієї ночі навідала Примара.

І наостанок – робота, «важка» не за музичною, але за візуальною складовою. Молодий київський гурт Fireplays випустив дебютний кліп “I Lost My Pieces”.

На перший погляд, все стандартно: хлопці грають легку музику на фоні природи. Тільки чомусь музичні інструменти огорнуті бинтами, а головний герой ходить по лісу із чорним мішком та лопатою. А розпочинається це все безсмертним афоризмом Гіппократа:

Vita brévis, ars lónga.

Більше релізів – у наших минулих добірках.