DMSound: добірка релізів #15

Передноворічний похід в сторону українських релізів, які вийшли в останні місяці 2019, але ми ще не встигли про них розповісти.

Київський готичний проект Violet Raymoor останнім часом зробив акцент на відеорелізи. Починаючи з вересня їх у них вийшло цілих три – лірик-відео на пісню “Дівчина-морок і фавн”, про яке ми писали раніше, лірик-відео на кавер-версію пісні “Decode” від Paramore, а також хоррор-кліп “Never Asleep”, що витриманий в чорно-білій стилістиці старих фільмів жахів.

«Робота сповнена химерних образів, що мешкають на межі між реальністю та хворобливим маренням, та містить численні візуальні метафори і алюзії на боротьбу із внутрішніми демонами, страхом та параноєю», – коментують музиканти.

Київський alternative metal гурт Along The Edge випустив новий сингл “MadCop”, який музиканти грали на концертах ще з 2016, але врешті вирішили записати та випустити в студійному варіанті. Трек вийшов досить електронним, а сам колектив назвав його екпериментальним та приурочив до Хелловіну.

Вікторія Віжанська, екс-вокалістка гурту The Sixsters, що складається з дівчат різного віку (ми писали про цей колектив, коли вони випустили дебютний кліп), випустила власний сингл з лаконічною назвою “The Rain”, що пасує не тільки осінній, а й актуальній передноворічній погоді.

«У авторів цієї пісні різниця у віці така, що молодші могли б бути онуками для старших», – йдеться в прес-релізі. А детальніше історію створення треку Вікторія розповідає в описі на YouTube.

Гурт Harmata, створений у Києві на початку 2019 року колишніми учасниками Роллікс, Гайдамаки, Двіж-Паріж і Транзістор, випустив дебютний однойменний сингл. Трек записаний та зведений на студії Олексія Шманьова, колишнього вокаліста гурту Karna.

За словами самих музикантів, вони грають альтернативний рок, поєднуючи у своїй творчості такі стилі, як hardcore punk, grunge, thrash та groove metal, а також елементи drum’n’bass, dub і reggae.

Groove metal гурт KillScreaM з міста Кропивницький презентував дебютний відеокліп на трек “Final Call” з міні-альбому ‘Space As True Anger Nature’, який побачив світ у квітні цього року. За словами музикантів, стиль їх музики заснований на впливі багатьох олдскульних колективів, а також команд нової хвилі металу.

І трохи панк-року на завершення добірки.

Київський гурт Cardinal Birds 25-го листопада випустив новий сингл під назвою “One Tree Hill”. Пісню, до звучання якої колектив додав скрипку та віолончель, вже встигли послухати навіть музиканти Yellowcard.

«Ця пісня – про вигадане містечко під назвою “One Tree Hill” (такі містечка і справді існують у США та у Новій Зеландії; колись був серіал з одноіменною назвою, але він не має відношення до пісні), у яке завжди хочеться повернутися, адже там затишно, немає проблем великого міста, тут твоя сім’я та дитячі спогади. У такий спосіб ми описали наше життя. У першій частині треку ми розповідаємо про наші юнацькі спогади та цінності, а після бріджу – про проблеми, які спідкали нас у дорослому житті: самореалізація, брехня та хитрість людей, жорстокість цього світу», – діляться Cardinal Birds.

Слухайте та читайте про інші цікаві цьогорічні релізи у наших минулих добірках.