DMSound: добірка релізів #16

У першій добірці 2020 зібрали релізи кінця минулого-початку цього року. Thrash, death та навіть трохи pop metal чекають на вас нижче.

Наприкінці минулого року на промо-майданчику Slam Wordwide з’явився на світ новий український technical deathcore проект Detestor. Склавши колектив із колишніх музикантів команд Bugs Live In My Bed, Emilia та Infected Swarm, хлопці випустили дебютний сингл, долучивши до його створення CJ McCreery – вокаліста (вже бувшого) відомого американського гурту Lorna Shore.

Лірика Detestor присвячена питанням окультизму, поклоніння псевдобогам та нав’язуванню ідей псевдорелігій. Власне, навколо цього концепту хлопці обіцяють побудувати і все ідейне наповнення дебютного повноформатнику, робота над яким наразі триває.

Ми завжди раді підтримувати релізи білоруських команд, і цей випадок – не виключення.

The Burden Of Atlas з Мінська ближче до кінця року представили кліп “Paranoid”. Як кажуть самі хлопці, своєю творчістю вони намагаються привернути увагу не тільки до себе, а й до багатьох проблем сучасного суспільства.

Власне, у новій роботі музиканти підкреслюють один з головних, на їх думку, людських недоліків: «Ми з підозрою ставимося до нашого оточення, завжди шукаємо підступ, женемося за якимись привидами, але, чомусь, зберігаємо безпечність в ті моменти, коли дійсно потрібно захищатися. І так знову і знову. Таким чином ми самі примножуємо свої страхи і даємо їм повну владу над нами».

Запорізький гурт Anmasker, який з 2012-го року грає old school thrash metal, у листопаді представив бадьорий дебютний повноформатник ‘How Much Is Your Mask?’ на грецькому Alone Records.

А в останні дні 2019-го побачив світ і їх перший (і не менш бадьорий) кліп на одну з композицій альбому – над створенням якого, до речі, працювали хлопці із команди Daily Metal Production.

«Свіжа кров» столичного thrash/death metal: в останні день 2019-го гурт RE:spawn представив дебютний EP під назвою ‘Inverted’.

За словами самих музикантів, реліз вмістив у собі «музичну суміш жанрів death metal, southern metal, поєднуючись з рифами heavy та thrash metal і грувовими барабанними бітами». Тематика текстів стосується здебільшого соціальних явищ, людських вад, а також веселощів та безтурботності. Хлопці кажуть, що лірика EP висловлює незвичні погляди на звичні речі, поєднуючи серйозні роздуми з гумором та сарказмом.

Гурт Aurum de Luna, про який ми любили писати у часи їх творчої активності, припинив діяльність після релізу другого EP ‘Alive’ наприкінці 2017-го. Проте рівно через два роки, у знакову для колективу дату 28-го грудня,м він отримав нове втілення. Навіть цілих два.

Колишні учасники Aurum de Luna паралельно народили два нові проекти: про Fire & Fireflies, які першою своєю роботою поєднали heavy, alternative та symphonic metal, ми писали раніше, а сьогодні розповідаємо про pop metal гурт Ann’s Tale.

«Чи правильним шляхом ми йдемо, чи вірні робимо вибори, чи проживаємо власне життя або просто намагаємось відповідати чиїмось очікуванням?», – розмірковують музиканти у своєму дебютному синглі “Наче не я”, до створення якого, до речі, долучилися Сергій Сершень (Morton, Korypheus) та Дмитро Кім (Jinjer, Morton, Korypheus).

Свіжого-дебютного від інді-сцени під кінець добірки. Перший міні-альбом ‘Cosmic Dance’ і однойменний, теплий і ламповий, кліп до нього випустив у січні молодий київський гурт Blast Shapes.

EP складається з 6-и треків і, за словами музикантів, «занурить слухача у романтичну атмосферу неонових мрій і неодмінно створить ненав’язливу ностальгію».

Ще більше релізів у наших минулих добірках.