DMSound #2: Mettadone, Omana, Yes I Am Sick

Вже за традицією розповідаємо про три релізи від українських команд, що вийшли останнім часом. Цього разу в добірці – київська альтернатива та metalcore, а також харківський death metal.

Харківська death metal команда Mettadone 10-го квітня презентувала дебютний відеокліп на трек “Pray For Help”. Композиція увійде до повноформатного альбому ‘Rotten Flattery’, реліз якого запланований на 5-е травня.

За словами учасників команди, музика гурту створюється під впливом класичного європейського звучання середини 90-х, на зразок Hypocrisy чи Edge Of Sanity.

Alternative/grunge rock колектив Omana із Києва зняв кліп на пісню “Очі” у столичному BDSM-барі The Cage. Хлопці з гурту кажуть, що тепер їх життя вже ніколи не буде таким, як раніше. Над відео працював Slippy Inc., а над піснею – студія Revet Sound; можна сказати, dream team для українських альтернативщиків.

Київський metalcore гурт Yes I Am Sick випустив дебютний повноформатний альбом ‘Faceless’. Реліз побачив світ 6-го квітня та містить вісім треків, на один з яких хлопці ще рік тому зняли досить непоганий кліп.

Вживу ‘Faceless’ можна буде почути 9-го червня на MonteRay Summer Festival.

Зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/2329909053953875