DMSound #4: Полинове Поле, Zворотня Dія, Vovk

Порція цікавих квітневих українських релізів, які Ви могли пропустити.

Львівський doom/gothic, хмельницька альтернатива, київський stoner та космонавти.

У 2017 один з найцікавіших українських doom/gothic metal гуртів (зі справжнім оперним вокалом!) повернувся до творчої діяльності, щоб видати на розсуд слухача повноформатни альбом ‘On The Edge Of The Abyss’. Тепер же Полинове Поле випускають атмосферний lyric video на титульну композицію релізу.

Альтернативний гурт із Хмельницького Zворотня Dія випустив перший кліп. Сюжет відео побудований довкола теми опору радянському тоталітарному режиму.

«У цьому світі кольори здаються вигорівшими та матовими, важко зрозуміти, чи світ показують через підсаджений кінескоп, чи очі вправно замилені новим світовим порядком. Немає людини – немає ідеї», – кажуть музиканти у описі до відео. А цікаві історії про створення кліпу розповідають на своїй сторінці у Facebook.

Гурт, який, за власним визначенням, грає «дику суміш post-hardcore, stoner і progressive rock з елементами інших жанрів і стилів», випустив пісню про космонавта, що шукає своє місце у житті. За словами музикантів, головний герой треку уособлює людину, яку не розуміє та відштовхує суспільство. Блукаючи вулицями підсвідомості, він розчаровується у житті та врешті-решт зустрічається зі своїм фатумом.

Пісня увійде до дебютного альбому VOVK.