DMSound одного дня: SoV, Bojevilla, Detach

Одразу три гурти української андеграундної сцени представили сьогодні свої зовсім різнопланові відеорелізи. Дивимось!

Space Of Variations зняли свій найскладніший постановочний кліп і, за власними словами, «вперше використали гумор у своїй творчості».

Все, що відбувається на екрані (а відбувається повний треш) – про сильний контраст культур та різницю світогляду різних верств суспільства.

Щоправда (спойлер) весь сюжет в кінцевому рахунку зводиться до питання гонорару.

Київський гурт Bojevilla випустив не настільки зрозумілий кліп виднограй, притягнувши до концепції теми французького екзистенціалізму (зокрема, знамениту фраза «Пекло – це інші» Сартра) та загальне положення «Смерть – це єдина реальність».

«Ми приходимо в цей світ з надією, ніби кожен може виграти, але правда в тому, що народившись, ми вже витягнули короткий сірник», – йдеться в описі до відео.

Яка ж добірка без лірики. Цього разу за неї відповідає Олексій Веренчик з гурту Detach, який випустив сольний трек українською мовою і відео до нього. Металу там, звичайно, немає, але душевність – максимальна.

У коментарі до кліпу Олексій не каже про самотність як про щось негативне, натомість зазначає, що «іноді це – краще, що може статися з людиною».