DMSound: добірка релізів #7

Саундтрек до “Гри Престолів” в стилі dark metal, стрілецька пісня в стилі groove, мультиплікаційна «гараж-рок опера» та багато іншого. Зібрали для вас деякі цікаві українські релізи, що вийшли наприкінці весни.

14 травня ужгородський гурт The Symbioz представив міні-альбом ‘Перетинаючи межі’, до якого увійшли 3 треки у стилі металізованого hardcore/punk. Записом і зведенням релізу займався Олексій Казанцев (Брем Стокер), а обкладинку релізу створила головна редакторка порталу Neformat Ярина Денисюк.

The Symbioz був утворений в Ужгороді у 2004 році і може вважатися одним з найстаріших активних hardcore гуртів України. ‘Перетинаючи межі’ став першим альбомом для команди за останні 6 років.

Київський dark metal гурт Thy Despair вирішив висловити свою повагу “Грі Престолів” та 15-го травня, напередодні виходу останньої серії, представив кавер-версію заголовної музичної теми серіалу.

Власне, кавер став своєрідною інтерпретацією оригінальної мелодії, до якої музиканти написали текст за мотивами подій “Гри Престолів”. А у якості відеосупровіду релізу зробили нарізку найбільш епічних подій із різних серій.

Вже відомі нам Grandma’pick випустили у світ другу відеороботу, яка дуже відрізняється від їх першого кліпу та присвячена «пам’яті всіх гаражних банд».

«Одного разу ми зависали у майстерні товариша, пили пиво і милувалися запорожцем, якого він нещодавно зліпив із консервної банки, двигуна від опеля та передпліччя сатани. Ця локацiя виглядала настiльки природною в своєму педантичному хаосi, що кращої декорації годi було й шукати», – розповідають музиканти про вибір локації для кліпу.

Groove, калина, козаки.

Волинські хлопці з гурту The Blast переспівали відому пісню українських січових стрільців “Ой у лузі червона калина”, а заодно випустили своє перше лірик-відео, змонтоване із кадрів власних виступів, змішаних із відеорядом з фільмів про козаків та реконструкції бою під Крутами.

Garage/psychedelic rock гурт Straytones на початку року випустив на лейблі Robustfellow міні-альбом ‘Beware, Dark Lord! Here Comes Bell-Man!’. А 20-го травня вийшов мультиплікаційний кліп до одного з треків EP. За словами гурту, відео на пісню “Dark Lord” – це візуалізація першої половини «гараж-рок опери».

Свіжий реліз із глибин українського funk metal. Хлопці з київського гурту From Subway To Soul 18-го травня представили свій другий міні-альбом.

«Треки в ЕР ‘The Side’ так само різноманітні, як і одинакові», – кажуть музиканти і на найближчі 22 хвилини лишають слухача думати над сенсом цього виразу посеред «звучання, притаманного американським рок-гуртам».