DMSound: добірка релізів #8

Melodic death metal із Полтави, progressive metal із Ужгорода, міжнародний pagan folk metal проект з трьома басистами та навіть трохи synthpop. Чергова добірка релізів від Daily Metal вже тут.

Полтавський melodic death metal гурт Narator наприкінці травня випустив сингл “Ненависть”. За словами музикантів, тематикою їх лірики є постапокаліпсис, містика та глобальні проблеми людства, техногенні катастрофи, ядерні війни та наслідки від них.

Інтернет-сингл гурт розглядає як прев’ю до повноформатного альбому, вихід якого орієнтовно запланований на кінець 2019-початок 2020 року.

Київський visual kei гурт Miazm нарешті розібрався із мішаниною кириличних та латинських літер у своїй назві (раніше команда називалась MИAZM). А ще – випустив свій перший кліп на композицію “Общественный миазм” з міні-альбому ‘Insan’, який побачив світ ще влітку минулого року.

Synthpop проект My Ex I випустив четверту і останню частину концептуального альбому ‘Монстри’, який почав з’являтися на світ із листопада минулого року.

«З першої частини ми йдемо за Монстрам шляхом рефлексії, дивлячись, у які закутки нашої особистості вони нас заведуть. Як і будь-яка творчість, “Монстри” – метафора, зміст якої кожен зрозуміє по-своєму».

Послухати та завантажити всі частини альбому ‘Монстри’ можна тут.

Ужгородський progressive metal гурт Majesty Of Revival, який існує із 2009 року, 31-го травня випустив четвертий за рахунком повнофотматний альбом під назвою ‘Timeless’. До релізу увійшло 11 композицій, остання з яких – записаний спільно із місцевим heavy metal гуртом Toni Lucifer бонус-трек, про який ми розповідали раніше.

Музиканти кажуть, що реліз є певним чином концептуальним: «Альбом Timeless є наслідком важких часів нашого життя, змішаних з нашою хворою уявою! Це не просто альбом, а радше відкриття. Ми записували ці треки лише для того, щоб звільнити весь хаос, який поглинав нас зсередини. Але в результаті створили головного героя, який представляє деякі емоції і думки всього гурту. Тож ми вирішили зробити концепцію, засновану на речах, які відбуваються тільки в наших головах, і які ніколи не залишать межі свідомості».

Ще один повноформатний альбом до вашої уваги. На цей раз – від київського альтернативного гурту OnesteP.

‘Eternal Beauty Of Destruction’ був записаний і спродюсований самими хлопцями. За їх словами, основною темою, закладеною в зміст альбому, виступають явища, що суперечать одне одному, але при цьому закономірно співіснують – як у суспільстві та його окремих частинах, так і у природі і Всесвіті в цілому.

Міжнародний pagan folk metal/heretical folk art проект з трьома бас-гітарами Heather Wasteland випустив максі-сингл, у записі якого, окрім музикантів гурту, взяли участь шість запрошених гостей із різних країн, включно із легендою норвезької сцени Говардом Еллефсеном (Mortiis).

Максі-сингл “Tre Sverd” включає 4 варіанти однойменної композиції, які демонструють 20-річну історію пісні в цілому (перший її варіант був створений ще у 1999 році) і еволюцію окремого треку за останні 3 роки зокрема.