До Києва повертається Batushka і вперше їде Nightrage

Одразу двома аносами за ніч порадував C&S Music. 6-го жовтня до Києва повернеться легендарний проект Batushka, а 2-го листопада Україну вперше відвідає греко-шведський melodic death metal гурт Nightrage. Обидва концерти пройдуть у клубі MonteRay Live Stage.

Абсолютна сенсація останніх трьох років на польській екстремальній сцені – ортодоксальний і таємничий black/doom metal група Batushka повертається до Києва.

2018 рік ознаменує кінець епохи скандального і гучного альбому ‘Litourgiya’, і тому в рамках світового туру “End of Litourgiya European Pilgrimage” музиканти виконають його в останній раз від початку і до кінця для всіх українських фанів.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2017564918561383

Nightrage були засновані гітаристом грецької формації Exhumation Маріосом Іліопоулосом після її розпаду в 2000 році. Дебютний альбом Nightrage Sweet Vengeance’ став відкриттям 2003 року в жанрі melodic death metal на європейській сцені.

З нагоди свого першого приїзду до Києва, спеціально для всіх українських шанувальників, музиканти виконають всі свої класичні хіти з усіх альбомів.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/467746070321164