До Києва їде «нова ера» Asking Alexandria

Важка музика – специфічна ніша. У ній треба постійно дивувати, щоб не стати лише спогадом в голові слухача. Особливо це стосується металкору.

За останній десяток років у цьому жанрі з’явилося надзвичайно багато гуртів, які швидко підіймалися та настільки ж швидко падали. Утрималися одиниці. Asking Alexandria входить в їх число. І зараз у них настала «нова ера», яку вони презентують в київській Stereo Plaza 17-го жовтня.

За свою майже п’ятнадцятирічну кар’єру Asking Alexandria пережили багато періодів – як хороших, так і суперечливих. Серед хороших – визнання критиків, сотні тисяч проданих платівок і три рази у топ-10 чарту Billboard.

Серед суперечливих – перший вокаліст Danny Worsnop покинув колектив та почав експериментувати з кантрі та поп-джазом, а українець Денис Шафоростов в 2015-2016 роках на короткий час став фронтменом. У 2016 році Worsnop повернувся, та Asking Alexandria немов вирішили зробити все спочатку.

У вересні Asking Alexandria випустили трек “The Violence ” – такий же бадьорий і гучний, як і інші пісні гурту. Але з одним нюансом – він сподобався не тільки відданим шанувальникам, а й широким масам.

Так почалася «нова ера» Asking Alexandria. Danny Worsnop пояснює, що це означає:

«Нам постійно говорили, що і як треба робити, щоб люди нас слухали. Ми хотіли трохи пригальмувати, але у відповідь чули: “Якщо ви зупинитеся, то вашій кар’єрі кінець”. Ми вирішили забити на всіх, стати тверезими та стабільними. Та найголовніше – вибирати те, що ми будемо робити, як ми це будемо робити і коли ми це будемо робити».

«”The Violence” – перша ластівка «нової ери» Asking Alexandra. Загадково? Безумовно. Але в той же час вона віщує щось нестримне і хвилююче. Те, від чого буде відмовитися вкрай важко. І, як показує практика, до цього неможливо бути готовим заздалегідь.

Чи приїде гурт в Київ зі свіжої платівкою або це буде кілька нових треків? Дізнаємося з часом, але в одному можна бути впевненим точно – всіх нас чекає свято енергії, слему та нескінченної електрики», – обіцяють організатори.

Старт продажів квитків: 22.11 о 13:00
Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/538320350292520