До Києва їде супергурт The Dead Daisies

«Цей найзірковіший з-поміж важковиків гурт спростовує твердження про смерть рок-н-ролу самим своїм існуванням», – кажуть організатори.

А ми ж скажемо, що у складі The Dead Daisies зараз – Glenn Hughes, Doug Aldrich, Tommy Clufetos і David Lowy, і що вони їдуть до України 16-го листопада, щоб зіграти концерт у київському Bel Etage та представити новий альбом ‘Holy Ground’.

Їхня історія була зірковою ще на старті. 2012-го The Dead Daisies заснували колишній вокаліст INXS Jon Stevens та австралійський бізнесмен і авіатор, ритм-гітарист David Lowy. У майбутньому до пісень гурту докладуть свою руку басист The Rolling Stones Darryl Jones, Marco Mendoza із Thin Lizzy, учасники Guns N’ Roses Richard Fortus та Dizzy Reed та ще не один іменитий рок-артист. Навіть у найпершому синглі The Dead Daisies звучить гітарна партія Slash’а.

«Однак всесвітню славу й любов слухачів вони завдячують не зірковому складу. Їхні потужні та пристрасні пісні збивають із ніг своєю енергетикою. Це і про першу платівку ‘The Dead Daisies’, хіти з якої займали переможні позиції в англійських та американських хіт-парадах, і про свіжий альбом ‘Holy Ground’, що за декілька тижнів удостоївся захоплених відгуків слухачів усього світу», – коментують організатори київського концерту.

Сьогодні склад гурту – як і раніше, зірковий: відомий фантастичним вокалом і потужними басовими партіями Glenn Hughes (ex-Deep Purple, Trapeze й Black Sabbath), барабанщик Tommy Clufetos, який грав із Rob Zombie, Alice Cooper й Ozzy Osbourne, а також був тур-барабанщиком Black Sabbath під час їх туру на підтримку альбому ’13’, знаменитий гітарист Whitesnake і Dio Doug Aldrich та засновник The Dead Daisies – David Lowy.

«Ми викладалися під час запису на повну, цілеспрямовано і пристрасно. Пориньте в цю атмосферу, і, можливо, ви знайдете в наших словах самих себе», — пропонує Glenn Hughes, розповідаючи про новий альбом гурту ‘Holy Ground’, що побачив світ 22-го січня цього року.

Сьогодні ‘Holy Ground’ упевнено тримає першість у багатьох світових рок-чартах. Його вже охрестили найкращим в історії The Dead Daisies. Почути ‘Holy Ground’ та наживо впевнитися, що рок-н-рол і не думав помирати, українці зможуть 16-го листопада.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/703752610294411
Квитки: https://concert.ua/uk/event/dead-daisies