Doro зіграє у Львові наступного року

Її називають королевою металу. Вона виступала на одній сцені з Motörhead. Вона була першою жінкою на чолі гурту, що виступила на сцені фестивалю Monsters of Rock. Тривалі тури Європою із W.A.S.P. і Judas Priest підштовхнули її відмовитися від повсякденної роботи та цілком присвятити своє життя музиці.

Фантастична Doro зіграє єдиний концерт в Україні 17 листопада 2020 на сцені львівського клубу Malevich.

Doro – німецька рок-музикантка, яка стала відомою передусім як вокалістка гурту Warlock. Гурт було створено у 1983 році, і разом музиканти зписали чотири студійних альбоми. У переважно чоловічому жанрі Doro, її сценічний образ та сильний вокал привернули до себе неабияку увагу.

Четвертий і останній альбом Warlock ‘Triumph and Agony’ став найуспішнішим – платівка отримала золото у Німеччині і зайняла 80-ту позицію в чарті “200 найкращих альбомів США” за версією Billboard. Саме тоді Doro з гуртом вирушили у свій перший і єдиний тур США, відкриваючи разом із Sanctuary концерти Megadeth. Гурт відіграв і декілька власних концертів, після чого у 1988 році розпався. А вже з 1990 року Doro записувалася сольно – саме тоді вийшов її одноіменний дебютник ‘Doro’.

Doro була у добрих товариських відносинах з Motörhead. У 2003 році на концерті до 20-річчя гурту Warlock Doro виконала їх пісню “Love Me Forever” разом з Леммі Кілмістером. Пізніше Doro та її гурт стали гостем туру “The Wörld Is Ours”, який Motörhead провели у 2010.

У 2008 році Doro святкувала 25-ту річницю сценічної кар’єри, а цей концерт відкривали Holy Moses, Leaves’ Eyes та Arch Enemy. Серед гостей основної частини були Клаус Майне (Scorpions) та Тар’я Турунен (ex-Nightwish).

А наступного року вона приїде до Львова, щоб запалити так само яскраво, як запалює вже протягом 36 років.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2553042818260813