Друга Ріка презентує «Піраміду»

Гурт Друга Ріка вирушає у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому ‘Піраміда’, розпочавши його феєричним новорічним виступом у Лондоні.

Познайомитись із концертним звучанням сьомого студійного альбому Друга Ріка ‘Піраміда’ протягом лютого та березня можна буде у Львові, Ужгороді, Луцьку, Рівному, Чернівцях, Хмельницькому, Кривому Розі, Дніпрі, Черкасах, Миколаєві, Херсоні, Одесі, Полтаві, Харкові та Запоріжжі. Фінальним акордом стане виступ у Києві.

Для самих музикантів ‘Піраміда’ – логічний результат двадцяти однорічної історії музичних пошуків та експериментів. Кожен із яких, без сумніву, вплинув на створення цієї платівки. Дев’ять самобутніх треків, що складаються разом у єдину лінію з довершеним сюжетом. Музична добірка, яка трек за треком розкриває та пояснює сприйняття світу зрілою людиною, а також найкращі пісні гурту за всі роки існування.

«Незважаючи на те, що тема втрати і страху не на останньому місці, альбом, на мою думку, звучить як антиутопія. Він переповнений любов’ю, сексом та життям як воно є», – каже Валерій Харчишин, лідер гурту Друга Ріка.

Готуйтеся до справжнього рок-н-рольного драйву та поспішайте придбати квитки на концерт у своєму місті!

Квитки на сайті https://karabas.com.