Dying Grotesque відправляться у міні-тур

Молодий київський death metal гурт Dying Grotesque вже цими вихідними відправиться у міні-тур під назвою “Sunflower Death Madness 2021” на підтримку свого дебютного повноформатного альбому ‘Sunflower Tide’. Концерти за підтримки місцевих команд пройдуть у Полтаві, Дніпрі та Запоріжжі.

У Полтаві до події приєднаються команди Deathline (thrash/death metal, Полтава) та Narator (melodic death metal, Полтава). У Дніпрі розділять із киянами сцену Orvaids (experimental nu metal, Кам’янське) та ChaosCult (brutal death metal, Запоріжжя), що також зіграють на концерті у Запоріжжі разом із Dying Grotesque та командою Skepsys (death metal, Запоріжжя).

Dying Grotesque був заснований у 2018 як one-man band проєкт мультиінструменталіста Silvan, що незабаром перетворився на повноцінний гурт. За словами самих музикантів, творчість Dying Grotesque поєднує death metal традицій старої школи, doom  та навіть елементи synth і folk. Дискографія гурту налічує EP ‘Creator Plan’, спліт-реліз із проєктом Dissolution, повноформатний альбом ‘Sunflower Tide’ та сингл “Where the Wolves Howl My Name”.

Тур-дати:

Полтава – 22.08.2021 | Зустріч на Facebook
Дніпро – 23.08.2021 | Зустріч на Facebook
Запоріжжя – 24.08.2021 | Зустріч на Facebook


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!