Elderblood анонсували деталі третього альбому

Харківські митці supreme satanic black metal Elderblood анонсували вихід третього повноформатного альбому ‘Achrony’, що запланований на 9-е липня. Торуючи свій шлях до глибин найтемніших сторін людської природи, 10-трековий реліз покликаний стати позачасовим маніфестом деградації суспільства.

Альбом вийде на дисках на французькому лейблі Drakkar Productions та буде незалежно випущений гуртом в електронному форматі.

За словами лідера гурту Astargh, тематичне спрямування ‘Achrony’ є «квінтесенцією дегенератизму, що присутній у будь-які часи людської історії». Релігійне мракобісся, ідеології й секти різних часів та інші відсилки знайшли своє місце в новому альбомі Elderblood.

«Цей альбом – прогулянка попелищем. Неможливо точно сказати, лишилося воно від згорілої церкви чи самоспалення – всі ці теми сплітаються в єдиний клубок і від пісні до пісні створюють цілісну атмосферу ‘Achrony’ і всього, що ми хотіли сказати цим альбомом», – каже гурт.

Symphonic black metal курс, заданий попередніми двома повноформатними альбомами (‘Son of the Morning’ 2013, ‘Messiah’ 2016), отримав на новому релізі деякі зміни в напрямку більш класичного black metal підходу. Найближчими днями Elderblood збираються представити перший сингл з майбутнього альбому, який відкриє похмурі двері до ‘Achrony’ та жахаючих історій, що лежать в основі його текстів.

Tracklist:

  1. Sparks
  2. The Great Fire of Sacrifice
  3. Fallen Seraphs
  4. Holy Plague
  5. Life Eternal
  6. Virgin Land Plowed Over by Death
  7. Soot
  8. The One Who Has Not Yet Come
  9. Sainthood’s Stench
  10. The New Testament

Інфо: Elderblood – supreme satanic black metal гурт з Харкова, створений у 2011 році Astargh’ом. Перший студійний альбом ‘Son of the Morning’ був випущений у 2013 на Paragon Records. Гурт випустив другий студійний альбом ‘Messiah’ у 2016 на Osmose Productions.

Передзамовлення на Bandcamp: https://elderblood.bandcamp.com


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!