Electrified представили однойменний реліз

Цей гурт – саме той випадок, коли назва говорить про жанр та тематику. Свіженький industrial metal альбом із Києва.

Атмосферна робота, кожна композиція якої пов’язана єдиним сюжетом, є лиш першою частиною майбутньої трилогії. Повість альбому крутиться навколо людини, яка обожнює технології, і ця хвора захопленість наштовхнула її до відмови від недосконалого людського тіла та підключення своєї свідомості до мережі. Окрім цього, нам відкриваються мрії ліричного героя про ідеальну людину майбутнього, позбавлену усіх недоліків м’яса.

Альбом презентувався на концерті гурту та доступний зараз безкоштовно.

Завантажити альбом можна тут.

Орієнтовно на початку наступного року Electrified планують вже платний реліз розширеної версії альбому, з трьома бонусними треками.

Ось що каже про музичне натхнення лідер гурту Євген Зоідзе-Міщенко:

«Я великий прихильник індустріальної естетики в музиці. Цей жанр вельми різноманітний – від класичного електронного industrial до таких досить різних гуртів типу Static X, Fear Factory і Strapping Young Lad. Причому особисто я схиляюсь до останніх».

Євген розказує, що проект Electrified існує з далекого 2011-го і задумувався як сольний, саме тому і не поспішав з релізом. Наразі це – повноцінний гурт з готовим планом на майбутні релізи.

«Більше того, з часом я зрозумів, що дана історія потребує продовження, і, за голівудською традицією (так, я дуже люблю кіно), вирішив зробити цілу трилогію з повноформатних альбомів, зв’язаних воєдино».