Electrified випустили дебютний кліп

Дебютний кліп київского industrial groove metal проекту Electrified вийшов 23-го квітня 2020-го року. Цей сингл є частиною сюжету, розпочатого в перших двох повноформатних альбомах гурту.

«Уся робота над піснею та кліпом була проведена самотужки, вдома, тож нарешті цей проект став таким, яким і задумувався з самого початку – справжнім DIY, – коментує лідер гурту Євген Зоідзе-Міщенко. – Незважаючи на те, що другий альбом вийшов зовсім нещодавно (у грудні 2019 року), я не зміг втриматися і вирішив продовжувати випускати нові пісні майже одразу. Одже, для синглу я обрав пісню, яка не змогла потрапити до трек-листу третього альбому, але і тримати ії в столі я теж не міг. Можна вважати цю пісню таким собі маленьким спойлером до третього альбому».

Започаткований у 2011-му як соло-проект, Electrified став повноцінним гуртом у 2017-му році. Колектив вже випустив два повноформатних альбоми та наразі працює над третім. Всі три альбоми пов’язані єдиним сюжетом, що розказує про життя людини, яка відмовилася від тіла та перемістила свій розум у віртуальний світ.

Музичний стиль являє собою комбінацію groove-основи з насиченим електронним фоном та великою кількістю перкусії. Загальна музична та візуальна естетика гурту натхнена індустріальними, кіберпанковими та sci-fi візуальними елементами та наративною структурою.

Фото: Mariko Shiden