Eluveitie представлять новий альбом у Києві

Головні кельти сучасної метал-сцени повертаються до України. 14-го квітня швейцарський гурт Eluveitie представить новий альбом на сцені київського клубу ‘Atlas.

Фірмовий та багато в чому новаторський саунд гурту часто стає джерелом натхнення для молодих музикантів, та ніхто ще не зміг передати його унікальність у повній мірі.

Сага успіху Eluveitie почалася тоді, коли фронтмен та головний натхненник Крістіан “Хріґель” Ґланцманн вирішив створити гурт, що зможе поєднати melodic death metal зі старовинними фолковими мелодіями у потужний мікс. Це було ще у 2002-му році.

Починаючи з 2006-го року, коли вийшов дебютний альбом ‘Spirit’, музиканти розкривали нові грані своєї творчості, експериментуючи із народними інструментами. А у 2019 році гурт випустив вже восьмий студійний альбом ‘Ategnatos’, який довів, що дух колективу і потужність звучання Eluveitie сильні, як ніколи.

Не пропустіть, можливо, найатмосферніший концерт 2020 року, на якому музиканти презентують новинки із восьмого альбому та знакові хіти колективу. Харизматичні та драйвові Eluveitie гарантують повне занурення в глибини своїх історій, оповитих старовинною кельтською містикою.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/484037138966412