Evanescence: драйв, лірика і любов – три складові ‘Synthesisу’

20 вересня у столичній Stereo Plaza відбувся виступ культового гурту двохтисячних Evanescence.

Задовго до виступу під будівлею вишикувалася довжелезна черга прихильників, котрі жваво обговорювали свої уподобання і нетерпляче поглядали на вхід до сцени. У якості супроводу було обрано гурт з Греції Project Renegade. Метал-бенд з Афін після випуску дебютного EP Cerebra працює над першим повноформатним альбомом Order of the Minus. Гурт виступає наживо у Греції та Європі, беручи участь у таких фестивалях, як Danube Rock Festival (RO), Over the Wall Festival (GR), Iron Queens Festival (RO), Voices of the Succubi 2018 (MT) та the FEMMEFemale Metal Event 2018 (NL), Ladies of Metal Festival (GR). У квітні 2019 ділили сцену з Bullet For My Valentine у якості спеціального гостя. 

Evanescence розпочали свій виступ драйвовою композицією “Imperfection” з останнього альбому Synthesis‘ (2017). Як завжди неперевершена Amy Lee з’явилася на сцені у супроводі музикантів, зачарувавши прихильників яскравим вбранням, неймовірною вродою, потужною енергетикою і глибоким вокалом. Привітавшись, Amy продовжила завойовувати присутніх піснею “What You Want” з альбому Evanescence(2011), з самого початку якої у неї із залом встановився неабиякий контакт, прихильники завзято плескали і підспівували улюбленій виконавиці.

Сет-лист виступу переважно включав в себе композиції з альбому Evanescence(2011). Також були виконані композиції з альбомів Origin (2000), Fallen(2003), The Open Door(2006). Найвідоміші композиції, що увійшли до альбому Synthesis (2017), викликали у публіки найбільше схвалення, зокрема “Lithium”, “Lost In Paradise”, “Imaginary” та, звісно, “Bring Me to Life”. Дуже активно сприйняли і композицію “Going Under” з альбому Fallen (2003).

Дуже красиво та по-особливому звучали пісні, що виконувалися під акомпанемент роялю. Перед одною із них, “Lithium”, Amy зауважила, що в нас дуже гарна країна. А от під перші акорди “Call Me When You’re Sober” вже зала вибухнула зізнанням: «Amy, we love you!». Атмосфера взаємної любові панувала під час виступу, накривала хвилями, здіймала цунамі, розливалася яскравими емоціями і вражала глибиною. Хтось ностальгував, хтось вбирав щось нове, для когось було важливо відірватись як слід, а комусь необхідно запам’ятати кожну мить неповторного дійства.

На завершення прозвучала лірична “My Immortal”, яку прихильники активно співали разом з Amy. Фінальним акордом стало виконання попурі з пісень “Haunted”, “My Last Breath”, “Cloud Nine”, “Everybody’s Fool”, “Weight of the World” та “Snow White Queen”.

Наостанок, кожен з учасників гурту подарував присутнім частинку власної енергетики: до зали полетіли сет-листи, медіатори, барабанні палички. Проникливим і надзвичайно крутим моментом стало розгортання українського прапору гуртом та низький уклін.

Фотограф: Дмитро Головченко