Evanescence везуть до Києва новий альбом

Вони – один із головних готик-рок гуртів нульових. Їх кліпи постійно крутилися в ротації українських та зарубіжних каналів. Їх пісні слухали маленькі хлопчики і дівчатка, які зараз працюють на серйозних роботах або мають сім’ї.

Хочете знати, наскільки вони популярні? Крикніть в натовпі людей на вулиці: «Wake me up!». І кілька людей вам точно скажуть у відповідь: «Wake me up inside!». Це Evanescence, і 20-го вересня вони приїжджають до київської Stereo Plaza, щоб дати великий сольний концерт.

У Києві Evanescence представлять альбом ‘Synthesis’. Це улюблені багатьма композиції, тільки в новій обробці, зіграні з повним симфонічним оркестром.

«Я звикла мріяти у великих масштабах. Ідея з’явилася з однієї лише думки: “Як круто буде зробити нові версії пісень з оркестром і електронними елементами”. Все досить швидко перетворилося на великий сніговий ком, завдяки нашому досвіду, а також професіоналам, які підтримали цю ідею», – розповідає Емі Лі, фронтвумен Evanescence.

Емі Лі додала, що їй було надзвичайно приємно знову попрацювати над тими треками, які вже начебто пройшли перевірку часом: «Ці композиції давно живуть своїм життям. Я отримала абсолютно новий досвід, згадуючи, як я працювала над ними, коли мені було 20 років, і зараз, коли мені виповнилося вже 35».

‘Synthesis’ вражає своїм розмахом. Пісні, які до цього вважалися гучними і емоційними, отримали нові сили. З ними вони стали звучати ще голосніше і емоційніше в кілька разів. Як відзначають в гурті, альбом став хорошим прикладом того, як прокачати минуле і показати чіткі перспективи на майбутнє.

‘Synthesis’, як і попередні релізи Evanescence, які розійшлися тиражем в 25 мільйонів, став успішним. Він потрапив в топ-10 Billboard і в топ-30 британського чарту. У цьому році гурт вирушить у світове турне, де пісні будуть зіграні в нових версіях. Києву дуже пощастило опинитися в щільному графіку Evanescence.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/328576997856018