Extreme Noise Terror вперше завітають до України

Легенди та творці жанрів не дуже часто відвідують нашу країну, якщо таке і трапляється – честь їх приймати майже завжди має тільки столиця. Кінець зими 2019 року стане справжнім святом для шанувальників crust punk, grindcore та death metal, адже до Києва та Харкова приїдуть засновники жанру crustgrind – британці Extreme Noise Terror.

Ще із самого початку існування, разом із гуртами Napalm Death, Carcass, Repulsion та Terrorizer вони заклали основи того, що потім будуть іменувати grindcore. Та основна їх особливість полягає в тому, що на відміну від вищезгаданих колективів їх творчість неможливо віднести до якогось окремого табору. Альбом за альбомом, Extreme Noise Terror формували власне звучання, коріння якого в crust та d-beat із додаванням шалених швидкостей та брутальних death metal рифів.

Лише дві дати – 23 та 24 лютого. Лише два міста – Київ та Харків. Extreme Noise Terror в компанії із коллегами Desecration (death metal, UK).

В Києві концерт відбудеться 23 лютого в Volume Club, місцева підтримка: Remorse (old-school hardcore/grindcore, Чернігів), Zombies Eat My Neighbours (grindcore/thrash, Київ), Дідько Лисий (death metal, Полтава).

Деталі на офіційних зустрічах концертів: