Фестиваль “БарРокКо” запустив краудфандинговий проект

Наші друзі з фестивалю “БарРокКо”, який щороку проходить у містечку Бар на Вінничині, запустили краудфандинговий проект на 50 тисяч гривень – щоб мати можливість провести фестиваль у 2019.

Підтримати фестиваль

Вперше фестиваль БарРокКо відбувся в місті Барі на Вінниччині у 2007 році. Тоді його організовували місцеві рок-гурти, а назва розшифровувалась як “Бар, Рок та компанія”. Після яскравого старту, фестиваль у наступні роки не проводився.

Рівно через 10 років, у 2017 році ГО “Актив.Бар” відродили БарРокКо. Тепер фестиваль презентує не лише український рок, а й класичну музику. а також використовує в якості однієї з локацій залишки місцевого замку XVI століття.

Попередні роки БарРокКо фінансували місцеві підприємці та міська влада. Прагнучи розширити програму фестивалю, зробити її більш якісною, організатори потребують більшої кількості ресурсів, тому звернулися до колективного фінансування та запустили проект на платформі “Велика Ідея”.

За словами організаторів, зібрана сума піде на оренду звукового та світлового обладнання (30 000 грн.), а також на покриття транспортних витрат, харчування та ночівлі учасників фестивалю (20 000 грн.). Проект також підтримує Міжнародний Фонд Відродження, який у разі успіху кампанії подвоїть зібрану суму коштом грантової програми.

«50 000 гривень, на перший погляд, є дуже великою сумою. Але по суті це 500 благодійників, які готові виділити 100 гривень для реалізації важливої ініціативи. Якщо кампанія на Спільнокошті буде успішною, ми зможемо уже розпочати процес анонсування гуртів. І спробуємо замахнутись на дводенний формат фестивалю», – розповів Сергій Мірчук, голова ГО “Актив.Бар”.

Підтримати фестиваль можна за посиланням: https://biggggidea.com/project/festival-stilno-muziki-barrokko

Фото: Тарас Щерба