Фінські вампіри The 69 Eyes повертаються до України

Готика, фінський шарм та рок-н-рол – так можна коротко описати The 69 Eyes, які вже навесні повертаються до Києва. Goth’n’roll, похмура естетика візуальних образів, меланхолійні тексти та важкі гітарні рифи принесли фінам мультиплатиновий статус та повні стадіони прихильників по всьому світу. Долучитись до темної концертної магії можна буде 7-го березня в клубі ‘Atlas.

«Фінські вампіри» грають разом вже понад 30 років, практично не міняючи склад. The 69 Eyes утворилися в далекому 1989 році у Фінляндії та грали гаражний рок та glam metal, випускаючи музику на незалежному лейблі. Згодом молодий гурт під своє крило взяв Тімо Толккі із Stratovarius. Тоді ж музиканти почали рухатися в напрямі gothic rock.

Справжня популярність прийшла до хлопців у 2000-му році з виходом альбому ‘Blessed Be’. Сингл із платівки “Gothic Girl” став хітом та здобув «золотий» статус у фінських чартах, цим самим відкривши гурту шлях на фестивалі готичної музики. Тоді ж The 69 Eyes проїхалися туром разом із Paradise Lost. Успіх фінів закріпили наступні альбоми ‘Paris Kills’ та ‘Devils’, які отримали платиновий статус за продажами.

На рахунку гурту уже 12 лонгплеїв, 6 мініальбомів, купа синглів, збірників та концертних відео. Та колектив навіть не думає збавляти темпи продуктивності. Навіть свій 30-річний ювілей вони відмітили не підбіркою найкращого зі своєї попередньої творчості, як це часто роблять інші артисти. Фіни випустили платівку з абсолютно новими піснями, ніби кажучи: «Стривайте, ми ще можемо дати жару!».
На сьогодні ‘West End’ – останній альбом гурту. Це апокаліптичний реліз, у якому гурт тішиться чорним гумором та танцює на руїнах цього грішного світу.

«Назва ‘West End’ викликає похмурий образ. Коли щось вмирає, з’являється щось нове, і ми всі повинні змінитися, щоб залишитися в живих. Я відчуваю, що ця планета знаходиться в якомусь поворотному пункті. Кінець західного світу близький, і виникає питання: що відбувається, коли Захід закінчиться?

Я думаю, що це, ймовірно, найкращий запис, яку ми коли-небудь робили. Хоча це наш дванадцятий альбом, заради всього святого, для нас в цьому немає нічого нового», – розповідає про альбом Jyrki 69, вокаліст The 69 Eyes.

The 69 Eyes зіграють у столичному клубі Atlas 7 березня 2022 року. У програмі – як старі-добрі хіти, так і новинки з останнього релізу, ‘West End’.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/504238203983476
Квитки: https://concert.ua/uk/event/the-69-eyes

За матеріалами прес-релізу


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!