Фіолет гарантує: #нірванабуде

9 грудня у столичному Sentrum’і відкриється портал у нірвану. Гарантом проходження у таємничий світ буде квиток на фінальний концерт туру гурту Фіолет, а провідниками власне самі музиканти. Грандіозний сольний виступ колективу підсумує #нірванабудетур Україною і забезпечить всім присутнім шалений заряд драйву та емоцій надовго.

Коли: 9.12.17
Де: Київ, Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11
Квитки: https://kasa.in.ua/fiolet

Концертна програма обіцяє бути доволі насиченою та повною сюрпризів. Трек-лист включатиме як побажання шанувальників, так і нові композиції з альбому ‘Aurora’, запис якого триває зараз, а вихід заплановано на жовтень 2018. Також музиканти планують дивувати новими обробками добре відомих треків.

Варто також згадати і про благодійну складову туру, а саме можливість долучитися до допомоги дітям, вихованцям дитячого будинку “Чебурашка” Рокитнянського району під Києвом.

Нагадаємо, що в цьому році Фіолет вже встиг презентувати дві композиції з майбутнього альбому, а також кардинально змінити склад. І попри все зазначене у них ще чимало карт у рукаві. От що каже про це Сергій Мартинюк: «До виходу нового альбому на вас чекатимуть ще кілька синглів, кліпів, приємних записів-сюрпризів, і не виключено, що навіть свіжий live-альбом та відео-версія одного з турових концертів. В жовтні ми плануємо запустити краудфандингову кампанію по збору коштів на запис та видання нового альбому. Слідкуйте за новинами, приходьте на концерти, купуйте нашу музику та мерч, слухайте її і насолоджуйтесь неповторними митями життя! Все буде #фіолет»!

Тому не сумнівайтеся, а поспішайте за перепустками у нірвану. Часу лишається зовсім мало!

Фото: Анна Мурзіна