Flying повернулися на українську death metal сцену

Сьогодні відбулась презентація нового синглу київського death metal гурту Flying під назвою “Obey And Trust”, який ознаменував їх повернення на українську важку сцену.

Гурт Flying був заснований ще у 1998-му році і з того часу встиг випустити 4 повноцінних альбоми, відіграти кілька українських турів та на сценах важких фестивалів, серед яких MHM та Terroraiser Fest. Після виступу на Jolly Roger Fest у 2011-му гурт припинив своє існування. Але в червні 2017-го лідер гурту Віктор Озолін оголосив про повернення Flying і анонсував випуск нового матеріалу.

І от, нарешті, довгоочікуваний сингл було презентовано на сторінці гурту у Facebook та на їх офіційному YouTube-каналі. Текст до пісні написав немаловідомий саунд-інженер Євген Пилипенко, а запис проходив на студії Макса Мортона.

В склад Flying для запису нового синглу увійшли ветерани гурту Віктор Озолін (вокал) та Макс Набоков (гітара). До них приєдналися Олександр Касярум (ударні), колишній ударник Joncofy, та MikePoggione (бас), який відомий своєю співпрацею з такими гуртами як Monstrosity, Vile та Trivium. Наразі в тому ж складі гурт продовжує роботу над новим EP.

Матерiал: Alex Solo