Ghost анонсують нового Papa Emeritus і новий тур

Шведський окультний гурт Ghost дражнить уведенням «нового» фронтмена з випуском трьоххвилинного відеокліпу, який дістав назву «Розділ перший: нова кров».

Papa Emeritus – це роль у гурті Ghost, яку грає соліст і засновник Tobias Forge. Це роль пародії на традиції католицької церкви , папської  спадщини та замісництва, нібито заміна новим Папою для кожного альбому.

Кожен такий Papa Emeritus виглядає і має точно такий же голос, як і його попередники.

Ghost звернули хід свого туру на альбом ‘Meliora’ в 2015 році та EP ‘Popestar’ в 2016 році з концертом в вересні минулого року, який закінчився драматичним затриманням Papa Emeritus III , що був насильно забраним зі сцени двома чоловіками. Через короткий час на сцені з’явився старий чоловік в одязі Папи, його лице було покрите чорно-білим розмалюванням. Він вийшов на сцену і звернувся до натовпу італійською: «Я – Papa Emeritus Zero. Вечірка закінчилась і зараз починається нова ера. Почалось середньовіччя».

За всі часи існування гурту назва ролі соліста змінювалася три рази. Різниця тільки в цифрі біля імені. Кожна така зміна зумовлена виходом нового альбому. Існують чутки, що цю роль грали різні вокалісти, але скандал через звинувачення в обмані від колишніх чотирьох учасників гурту змусив відкрити особистість артиста. Ним виявився Tobias Forge.

Соліст розказав для Revolver про майбутній альбом: «Він вільно трактує концепцію життя і смерті. Це тематичний альбом про середньовічні часи, але він однозначно зачіпає багато сучасних речей. Чума (середньовічна хвороба) – це приклад поворотного пункту для всієї цивілізації. Цілі села були знищені. Більшість людей знали дуже мало, тому все це був Бог або диявол; їх віра була поставлена під сумнів: чому ми уражені цим великим лихом? Напевне через те, що ми не боїмось Бога і всього цього марновірства».

В окремому інтерв’ю для Metal Hammer, Tobias розказав про музичний напрямок нового альбому, сказавши: «Це дуже яскравий запис. І це дуже важкий запис з важкою темою. Я думаю, що загальна атмосфера дуже серйозна».

Forge провів останні декілька місяців, працюючи над четвертим альбомом Ghost. Платівка була записана минулого року в студіях Artery в Стокгольмі з продюсером Tom Dalgety (Opeth, Royal Blood) і зведена з Andy Wallace (Nirvana, Slayer). До списку треків альбому входять “Rats”, “Life Eternal”, “Faith”  і “Dance Macabre”.

Перший сингл “Rats” очікується вже у квітні.

У соціальних мережах: https://www.facebook.com/thebandghost/

Youtube канал гурту: https://www.youtube.com/channel/UCAOiVaJJlH0Oduv48NN0mMA