Голіаф у театрі “Сузір’я”: кліп від Korypheus

Київський heavy/progressive metal гурт Korypheus у вересні представив кінематографічний кліп “Goliath” на відкриваючу композицію з другого альбому ‘Over The Rainbow’. Відео знімали в київському театрі “Сузір’я”.

«Goliath – це четверта відеоробота, але перший повноцінний кліп. Цей трек відкриває альбом, і він важливий з точки зору зміни звучання гурту, – розповідають музиканти. – Ми знімали кліп в театрі “Сузір’я” в Києві. Це прекрасна, але складна локація, яка вимагає створення відповідної естетики на екрані. Складно було і з інтерпретацією образу головного героя Голіафа. Це біблійний персонаж, і зазвичай історію інтерпретують з точки зору Давида. Ми розповіли історію з точки зору вмираючого гіганта».

Зйомкою кліпу займався Yuzhane Production.

Зараз гурт Korypheus розпочав запис нового EP, продюсером якого виступає відомий англійський звукорежисер, що працював з гуртами Cradle of Filth, Black Sabbath, Judas Priest. До нового року команда планує представити нові сингл та відео. У квітні Korypheus поїде в європейський тур на саппортi у Orphaned Land, а вже 10-го грудня зіграє у Львові в рамках Lviv Progressive Metal Gig.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!