GoneZilla: французький doom, натхненний темною поезією

Французький gothic doom metal гурт з Ліона GoneZilla представив кліп на композицію “Cendres”, що увійде до їх другого повноформатного альбому. Проєкт створює музику в каноні «красуня і чудовисько» із меланхолійною атмосферою, а у роботі над лірикою надихається естетикою французької темної поезії, зокрема творчістю Шарля Бодлера та Віктора Гюго.

Композиція “Cendres” (фр. “Попіл) та кліп на неї стали для гурту першою роботою після приєднання до колективу нової вокалістки Karen Hau, а також першим синглом з нового альбому, що планується до виходу цього року.

«Незважаючи на відстань між учасниками та нинішні труднощі, пов’язані із ситуацією з COVID-19 у Франції (комендантська година діє з 18:00 до 6:00), нам вдалося зняти відео за один день», – розповідають музиканти.

GoneZilla – gothic doom metal гурт із французького Ліона, сформований у 2011. На сьогодні проєкт має у дискографії повноформатний альбом ‘Chimères’ (2016) та EP ‘Sang Noir’ (2020), які можна послухати на офіційному Bandcamp. Серед музичних джерел нахтнення музиканти називають такі гурти як Paradise Lost, Candlemass, Draconian, Avatarium та Trees of Eternity.