HammerFall їдуть до Києва представити новий альбом

Легенди епічного хеві-металу HammerFall повертаються в Україну 29-го лютого 2020 року в рамках світового туру з презентацією нового альбому ‘Dominion’ і найкращими хітами за всю історію гурту.

Тупіт кінських копит. Брязкіт мечів. Крики, які мотивують бійців йти в бій. Гуркіт замків, що руйнуються. Труба перемоги. Все це приходить в голову, коли включаєш пісні HammerFall.

Шведський квінтет вже багато разів оспівував мистецтво війни, відвагу, честь та інші середньовічні таємниці. Чому б цього не зробити знов? ‘Dominion’, одинадцята платівка в дискографії гурту, буде презентована в Києві в рамках світового турне World Dominion Tour 2020.

‘Dominion’ – перший за три роки альбом HammerFall, що вийшов у серпні. Він був написаний доволі швидко, але залишений «дозрівати» до потрібного стану.

«Цього разу процес створення альбому був зовсім іншим. Oscar Dronjak, головний сонграйтер гурту, писав пісні після кожного концерту під час одного з турів.

Так і було – він щось писав, а ми “вистигали” після шоу з пивком в автобусі. Ніколи не бачив його таким зосередженим. Коли ми приїхали додому і почали працювати над ‘Dominion’, то абсолютно не хвилювалися, бо пісні вже були готові», – зізнається бас-гітарист Fredrik Larsson.

HammerFall з альбомом ‘Dominion’ стають більш легкими в звучанні, але в цілому вони не зраджують своїм принципамі. Залишилися всі атрибути, за які гурт люблять вже більше двадцяти п’яти років: міць, драйв, вікова енергія і сильний вокал Joacim Cans, який приводить у захват ось уже 23 роки поспіль.

Слухачі по всьому світу високо оцінили ‘Dominion’. У рідній Швеції платівка потрапила в топ-5 національного чарту, як і в Швейцарії з Німеччиною. Гідні позиції продемонстрували Австрія, Угорщина, Польща, Шотландія, Фінляндія, Бельгія та ряд інших країн.

Це лише в черговий раз доводить, що всі слова про те, що метал мертвий – не зовсім правда. У кожній ніші є свої лідери, і HammerFall – якраз такий гурт. Вони нагадують, що все досяжно. Просто потрібно закрити очі та уявити, як ви відправляєтеся в бій з мечем напереваги під швидкий і гучний хеві-метал родом з прекрасної Швеції.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/416088212678970