Хард-рок, єдинороги та презентація нової платівки: Skillet знову в Києві з ювілейним альбомом ’Victorious’

Американські рокери Skillet уже вкотре завітали до України, цього разу з туром на підтримку свіжого альбому ‘Victorious’десятої студійнї платівки у дискографії гурту. Як фанати відреагували на новий ювілейний LP, які хіти об’єднували покоління та чому на концерті були єдинороги – читайте у матеріалі Daily Metal.

Розігрівав публіку на початку американський hard rock гурт Devour The Day, який розкачував зал власними композиціями та безсмертним треком Nirvana “Smells Like Teen Spirit”. І судячи з бурхливої реакції людей у залі, щільний звук та популярний кавер припав публіці до смаку. Однак після цього козирного ходу відчувався контраст, що, власне, майже завжди трапляється, коли маловідомий гурт виконує надпопулярні кавери, а потім продовжує презентувати власний матеріал. Але хлопці з Devour The Day загалом класно впоралися зі своїм завданням, тому концертний вечір видався гарячим.

Skillet завели великий зал Stereo Plaza з перших акордів. Складалося враження, що ти знаходишся на невеликому open air фестивалі, сцену ледве видно з-за рук людей, а довкола натовп таких, як і ти, відданих фанатів, які знають на пам’ять кожне слово та не стримують своїх емоцій. Музиканти відкрили вечір треком “Feel Invincible” та одразу ж прокачали столичний клуб Stereo Plaza. Під час виконання “Whispers in the Dark” в хід пішли димові установки, що додало драйву та ще більшої схожості з літнім фестом під відкритим небом.

Окремо хочеться описати типи фанатів, яких можна було зустріти на концерті Skillet. Поруч із статечними дядечками, які скромно насолоджувалися виступом, відривалася молодь. Тут вчителі могли перетнутися зі своїми колишніми учнями та з’ясувати, що після уроків вони слухали однакову музику. Інстаграм-блогери запускали прямі ефіри зі своїх смартфонів та намагалися записати кожен трек, не зважаючи на якість та заважаючи сусідам переглядати концерт власними очима.

Однак баланс між фанатами було збережено, бо у залі зібралася віддана діаспора прихильників Skillet в Україні. Особливі теплі емоції викликали суворі на вигляд татусі, які привели з собою своїх дітлахів та разом з ними танцювали під улюблені треки. Дехто пішов ще далі та одягнув малечу у піжаму-кігурумі єдинорога й всадовив малюка собі на плечі. Як зазначив вокаліст John Cooper, це вперше, коли єдиноріг співає його пісні на концерті і це виглядає до біса круто!

Ближче до завершення музиканти виконали нову композицію “Victorious” з однойменного альбому, яку фронтмен присвятив вокалісту Linkin Park Chester Bennington і всім тим, хто знаходиться у важкій ситуації. У цьому і полягав феномен християнського року на концерті – музиканти не нав’язували свої погляди, однак готові були підтримати кожного, хто цього потребував. А що, як не музика, може краще досягнути до людських душ?

John Cooper тепло вітав українську публіку, дякував за гарячий прийом та згадував свій перший візит до Києва, коли музиканти шалено змерзли за лаштунками. Загалом Skillet – часті гості в Україні, тому шанувальники можуть розраховувати на черговий візит з вибуховою програмою зовсім скоро.

Не оминули музиканти і олдових фанів, яких потішили треками “Awake and Alive”, “Comatose” та “Monster”, з яких у багатьох розпочалося знайомство з гуртом ще у юні шкільні роки. Закінчували вечір виконанням “The Resistance” на біс, щоб після того одразу вирушити до Львова та наступного дня повторити свій переможний Victorious виступ.

Skillet | Stereo Plaza | 18.11.2019

Посилання на альбом: https://flic.kr/s/aHsmJtkbbB

Фото: Анастасія Адамчук