Haspyd випустили альбом ‘Перехрестя двох вітрів’

Харківський folk/pagan metal гурт Haspyd 25-го вересня випустив другий повноформатний альбом ‘Перехрестя двох вітрів’, який вийшов на італійському лейблі Eternal Winter Records. У роботі над релізом взяли участь запрошені музиканти, у тому числі вокалісти херсонських гуртів Chur і Гетьман.

До альбому увійшло 8 унікальних треків, а також кавер на пісню “Global Domination” шведського гурту Hypocrisy, який був перероблений і переосмислений згідно зі стилістикою та тематикою гурту.

Шлях до альбому тривав 6 років – перший повноформатний реліз побачив світ ще у 2014-му.

Головними темами текстів ‘Перехрестя двох вітрів’ стали патріотизм, визвольна боротьба українського народу, любов до природи рідного краю, магічні вірування давніх слов’ян. Ще більше, аніж у минулому альбомі, простежується вплив melodic death колективів на творчість гурту. Проте нікуди не ділась і фолькова складова: окрім гітар, барабанів, басів, чистих та екстремальних вокалів, у композиціях можна почути сопілку, бандуру, жалійку, дримбу, ріг і навіть саз.

У роботі над релізом взяли участь запрошені музиканти, у тому числі вокалісти херсонських гуртів Chur (Євген Кучеров) і Гетьман (Олексій Бондаренко), а також Ярослава Дзеревяго і Nikolas Quemtri (NRQ’s Studio). Вступ до композиції “Чорна Долина” записали Костянтин Бондаренко (ДядьКость) з онуком Данею.

Альбом доступний до замовлення на Bandcamp гурту, а також на ресурсах лейблу.

Tracklist:

  1. Київська Русь feat. Nikolas Quemtri
  2. Танок
  3. Тонка Протока feat. Chur
  4. Отава-Трава
  5. Дяка
  6. Ім’янаречення
  7. Чорна Долина
  8. Брехня
  9. Усесвітнє Панування (Hypocrisy cover) feat. Гетьман