Haspyd зіграють концерт до 10-річчя гурту

7-го грудня folk/pagan metal гурт Haspyd святкуватиме 10-річний ювілей творчої діяльності у рідному місті Харків. Спеціальним гостем концерту, який відбудеться у LF Club, стане білоруська folk metal команда Omut.

Haspyd – folk/pagan metal колектив, заснований у мiстi Харків у 2009 році. За словами самих музикантів, стильова приналежність команди є досить відносною: «Гурт відносять як до folk metal, так і до melodic death metal, однак фолкова складова Haspyd стосується слов’янських мотивів».

За роки діяльності гурт виступав на багатьох місцевих та зарубіжніх фестивалях, випустив повноформатний альбом ‘Буревій‘, кілька синглів та міні-альбом ‘Рідна земля’. Окрім композицій з цих релізів, Haspyd обіцяють додати до свого сет-листа в тому числі і нові треки, які увійдуть до майбутнього альбому, що наразі готується до виходу.

Folk metal гурт Omut неодноразово ділив із Haspyd сцену на фестивалях України та Білорусі. З’явившись у грудні 2004 року в маленькому містечку Драгічин, розташованому на південному заході Білорусі, гурт сформував свою концепцію під впливом природних чудес густих лісів та магії боліт.

Вперше в Харкові команда представить свій новий ЕР ‘Ліхіj’.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2419313814978819